Gépjármű értékesítő

  • Cég neve

    Baumgartner Autócentrum Kft.

  • Munkavégzés helye

    1115 Budapest, Kelenföldi út

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új gépjárművek értékesítési folyamatának teljeskörű lebonyolítása
  • Potenciális vevők felkeresése és megszólítása, kapcsolatot ápol az új és meglévő ügyfelekkel.
  • Felméri az ügyfelek igényeit és rugalmasan reagál az egyedi igényekre.
  • Tanácsot ad az autó felszereltségével és konfigurálásával kapcsolatban. Ennek megfelelően modelleket mutat be és ajánlatot ad, szükség esetén finanszírozási tanáccsal és ajánlattal kiegészítve.
  • Megköti a szerződéseket, lebonyolítja a gépjármű átadást. Átadást követően után követést végez, kapcsolatot tart az ügyfeleivel.
  • Forgalomba helyezéshez szükséges ügyek intézése
  • Gépjármű piac nyomon követése
  • Tesztvezetések megszervezése és lebonyolítása
  • Gépjármű finanszírozási és biztosítási ügyintézés
  • Kezeli és karbantartja az ügyfél adatbázist
  • Együttműködés az importőrrel és cég társterületeivel (pénzügy, marketing, szerviz, raktár)

Elvárások

  • Gépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat
  • A márka és cég hiteles képviselete
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Dinamikus, nyitott személyiség
  • Ügyfélközpontú attitűd, vevőelégedettség biztosítása
  • Magabiztos üzleti fellépés, igényes megjelenés
  • Együttműködő, megbízható személyiség
  • Higgadt, magabiztos konfliktuskezelés
  • Autóipar és értékesítői szakma szeretete
  • Minimum középfokú végzettség
  • PSZÁF pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga megléte, vagy annak megfelelő végzettség
  • Aktív számítógépes ismeretek
  • CRM rendszer aktív használata
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • IMX rendszer ismerete
  • angol / német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, főállású alkalmazotti jogviszony
  • Biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely
  • Lendületes csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Változatos munkaköri feladatok
  • Lehetőség a fejlődésre
  • Versenyképes jövedelem, jutalékos / teljesítménybéres rendszerrel járó kereseti lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

35 éve működő Renault – Dacia márkaképviselet keres munkatársat gépjármű értékesítő munkakörbe. Cégünk folyamatosan lépést tart az új technológiákkal, és kihívásokkal, ezért lehetőséget biztosít szakmai fejlődésre tapasztalattal rendelkező leendő munkatárs részére.