Gépjármű értékesítő

  • Cég neve

    AUTENTIK MOTOR-CAR Kft.

  • Munkavégzés helye

    9012 Győr, Mérföldkő utca 1.

  • Fizetés

    Nettó 450e - 700e Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfelek egyedi igényeinek felmérése és a megfelelő modellek bemutatása
  • Tesztvezetések megszervezése, lebonyolítása
  • Tanácsadás az autó felszereltségével és konfigurálásával kapcsolatban
  • Új - és használt autó értékesítés
  • Hitelkalkuláció, hitelügyintézés
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Tartozék értékesítés
  • Forgalomba helyezéshez szükséges ügyek intézése
  • Kapcsolattartás az új- és meglévő ügyfelekkel
  • Vevőelégedettség és élmény biztosítása szakszerű munkavégzés révén

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • „Értékesítői véna”
  • Értékesítésben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Lelkesedés az autóipar iránt
  • Nyitottság a technológiai újítások elsajátítására
  • Kiváló kommunikáció írásban és szóban egyaránt
  • Ügyfélcentrikusság, megoldás orientáltság
  • Önállóság és határozott fellépés
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Gépjármű értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyet biztosítunk
  • Teljes munkaidős, határozatlan időre szóló, bejelentett jogviszonyt
  • Versenyképes jövedelmet (Alapbér + jutalék)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Igényes munkakörnyezetet
  • Mobiltelefont és céges autót
  • Fiatalos munkahelyi légkört

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

Az Autentik Csoport 30 éve foglalkozik új és használt autók értékesítésével, szervizelésével. Csornán, Győrben, Mosonmagyaróváron, Sopronban és Tatabányán vagyunk jelen, és az Opel, KIA, Mercedes-Benz, Volvo, MG márkákat forgalmazzuk, valamint teljeskörű, márkafüggetlen flotta szolgáltatást is nyújtunk partnereink részére.

Bővülő Kia csapatunkba olyan kollégát keresünk, aki részese kíván lenni az innovációs változásoknak és elhivatottságával hozzá kíván járulni közös céljaink eléréséhez.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!