Gépjármű - értékesítési tanácsadó

  • Cég neve

    Hovány Csoport

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Ady Endre utca 40.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

„ Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni! „

Hovány Márton

A Hovány csoport Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportja. Cégünk üzleti sikerének titka a kimagasló szolgáltatások nyújtása, az etikus magatartás, a munkatársak folyamatos fejlesztése és a 100%-os ügyfélelégedettségre való törekvés.

Bővülő csapatunkba keressük budaörsi Mercedes-Benz márkakereskedésünkbe az alábbi
munkatársat:

Főbb feladatok, munkák:

  • Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő teher- és kishaszon gépjármű kiválasztása és értékesítése (új autó értékesítése)
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Ügyfél-elégedettség mérése
  • Használt gépjárművek beszámítása
  • Gépjármű - átadási dokumentációk kezelése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha felsőfokú végzettséged van
  • Ha minimum középfokú nyelvtudással rendelkezel egy vagy több nyelvből
  • Ha budaörsi vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettséget
  • Gépjármű-értékesítésben szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kimagasló kommunikációs készséget
  • Műszaki beállítottságot
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Határozott és hiteles fellépést
  • B kategóriás jogosítványt és vezetési tapasztalatot
  • 100 % - ban ügyfél-centrikus magatartást
  • Rugalmasságot, önállóságot, talpraesettséget

Amit kínálunk:

  • Kemény munkádat rendkívül versenyképes fizetési csomaggal jutalmazzuk
  • Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben, Magyarországon talán a legnagyobb, teljes egészében magyar magántulajdonban lévő autókereskedelmi vállalatcsoportjánál.

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk a "Jelentkezem" gombra kattintva.