Gépjármű értékesítési asszisztens

  • Cég neve

    RACK AUTÓ Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Szent Flórián körút 6.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új gépjármű értékesítéssel kapcsolatos teljes körű adminisztráció
  • Új autó értékesítők napi munkájának támogatása (számlázás, forgalomba helyezés)
  • Adatrögzítés, táblázatok kezelése
  • Riportok, statisztikák készítése
  • Rendezvényeken való aktív részvétel
  • Biztosítási és finanszírozási tevékenységekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Folyamatos együttműködés az értékesítőkkel, illetve az egyéb társterületekkel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (preferáltan közgazdasági vagy pénzügyi területen)
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
  • Terhelhetőség, magas stressz tűrő képesség
  • Együttműködő, motivált, megbízható személyiség
  • Társalgási szintű angol és /vagy német nyelvtudás
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Windows, MS Office programok)
  • Kitűnő szervező és problémamegoldó készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét. A Rack Autó Kft. a BMW márka egyik meghatározó, hivatalos márkakereskedője Magyarországon, két telephelyen Budaörsön és Székesfehérváron várja ügyfeleit.
Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk székesfehérvári márkakereskedésünkbe azonnali kezdéssel.

A pozíció megpályázásához kérjük juttassa el részünkre szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gomb segítségével.