Gépjármű értékesítési asszisztens

  • Cég neve

    Flottaman Autóparkkezelő Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1223 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő Ügyfelekkel/Partnerekkel kapcsolattartás
  • Adminisztráció
  • Bejövő- és kimenő posta kezelése
  • Dokumentumok előkészítése az okmányiroda és a könyvelés számára
  • Banki dokumentumok előkészítése
  • Biztosítás ügyintézés
  • Saját nyilvántartási rendszer vezetése, követése
  • Beérkező számlák ellenőrzése
  • Gépjárművek alapszíntű kezelése, mozgatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Pontosság, rugalmasság
  • Angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség - kereskedelmi, számviteli vagy közgazdasági diploma
  • Minimum 1-3 év tapasztalat hasonló munkaterületen (Gépjármű forgalomba helyezés, Pénzügyi Lízing ismerete, biztosítás kötés, értékesítés folyamatának ismerete)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos munkahely
  • Kiváló körülmények

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát

Céginformáció

A FlottaMan Zrt. flottakezeléssel, tartós autó-bérbeadással /operatív lízinggel/ foglalkozik. Szeretné megkímélni az autóra vágyókat a beszerzés, üzemeltetés és autóeladás okozta kockázatoktól! Hiszünk a bizalomban és az emberségben! Őszintén segítünk és szívesen beszélgetünk autókról. Tanácsot adunk, amennyiben erre igény merül fel és az eladás után sem szakítjuk meg a kapcsolatot, ehelyett odafigyelünk partnereinkre.
A cégünk működését, folyamatait és szolgáltatásunk minőségét mindig a legmagasabb mércével szemléljük. Kollégáink hozzáértők és tapasztaltak.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem, csatolja önéletrajzát!