Gépjármű engedélyeztetési munkatárs

  • Cég neve

    F Automobil Import Kft.

  • Munkavégzés helye

    1194 Budapest, Citroën utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Személygépjármű és könnyű tehergépjármű típusengedélyeztetési feladatok ellátása (új gépjárművek forgalomba helyezésének előkészítése)
  • Kapcsolattartás a gyártóval és a közlekedési hatósággal
  • Kapcsolattartás a márkaszervizekkel
  • Gépjárművek fedélzeti dokumentációs anyagainak naprakészen tartása
  • Műszaki dokumentáció és diagnosztikai eszköz előfizetési rendszerének kezelése
  • Alkatrész és vevőszolgálat tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, riportok készítése

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat - autóimportőrnél szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Műszaki háttér
  • Ügyfélkapcsolattartásban és kommunikációban szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnöki tanulmány és végzettség előnyt jelent)
  • Idegen nyelv: angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (írásban és szóban)
  • Az MS Office alkalmazások ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin

Előnyt jelent

  • Terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság
  • Ügyfélközpontúság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzési képesség
  • Kiváló time-management és priorizáló készség

Amit kínálunk

  • A változatos és izgalmas feladatok által szakmai és személyes fejlődési lehetőségekkel találkozhatsz
  • Egy közel 30 éves magyarországi múlttal rendelkező nemzetközi cégcsoportnál stabil jövőképet építhetsz
  • Új ötletekkel és szemlélettel hozzájárulhatsz az alkatrész és vevőszolgálat üzletágunk növekedéséhez és ezáltal a cég eredményességéhez
  • A munka-magánélet egyensúlyának fenntartása érdekében a munkaidőd egy részében otthon is végezheted munkádat
  • Munkád és szaktudásod nem csak szakmailag, de anyagilag is megbecsüljük

Céginformáció

Az Emil Frey egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatcsoport, mely gépjármű kereskedelem és márkaszerviz tevékenység terén piacvezető szerepet tölt be Európában. Magyarországon gépjármű és alkatrész kis- és nagykereskedelmi tevékenységet lát el, valamint márkaszervizeket üzemeltet.
Az Emil Frey Csoporthoz tartozó magyarországi importőr műszaki csapata új munkatársat keres

Amennyiben az általunk meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy bérigény megjelölésével ellátott fényképes jelentkezési anyagod magyar és angol nyelven az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva küldd meg részünkre.