Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Technikum logo

Gépi forgácsoló szakoktató

  • Cég neve

    Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Technikum

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Iskola utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Gépi forgácsolás oktatása a gyakorlatban hagyományos eszterga, maró, köszörű gépeken szakmai képzésben résztvevő tanulók és felnőttek számára. Félkész és kész munkadarabok elkészítése műszaki dokumentáció alapján. Az állás 2024. augusztustól tölthető be, teljes munkaidőben vagy óraadóként. A munkakör részét képezi a forgácsoló gépek karbantartásának felügyelete és az alapanyag előkészítése forgácsolásra.

Elvárások

Gépi forgácsoló végzettség és erettségi. Tanári végzettség megléte nem feltétel.
Büntetlen előélet.
Önálló munkavégzés, oktatás iránti elhívatottság, munkája iránti precizitás, rendszeretet.
Lendületes, fiatalos gondolkodásmód.
Lépéstartás az ipar követelményeivel.

Előnyt jelent

Bármilyen oktatási tapasztalat.
Tapasztalat gépek, felszerelések, tartozékok beüzemelésében, karbantartásában.

Amit kínálunk

Amit kínálunk az egy igazán lendületes, fiatalos csapat.
Az iskola tárgyi felszereltsége jónak mondható, ezért számtalan lehetőséget biztosít a kreatív projektek megvalósítására.
Bérezés béralku szerint.
Teljes állás esetén (heti 40 órás munkaidő, amelyben heti 22 órát kell megtartani) évi 20 nap pótszabadság, 50%-os  kedvezményes utazás, időszakos cafeteria.
Óraadóként a megtartott órák szerinti illetmény.

Céginformáció

A veszprémi Ipari Technikum nagy tapasztalattal rendelkezik technikusi képzésben. Beiskolázása figyelemre méltó, jelenleg 850 nappalis tanulónk van, hosszú évek óta biztosítja a környékbeli ipar számára a szakembereket minden szinten. A tanulók jól motiváltak, szakmájuk iránt érdeklődők. További célunk fejleszteni a felnőttoktatást. Az iskola tanulóinak jelentős része tanul tovább különböző mérnöki karokon, így feladatunknak tekintjük a színvonalas szakmai oktatást.
Mottónk "Nevelni és Tanítani!", így az iskola fennállásának 75 éve alatt egy jelentős létszámú iparis család alakult az iskola körül, akik egymást és az új iparis nemzedéket segítik elindulni az önmegvalósítás útján. Ha te is részese szeretnél lenni e családnak, vagy iparis voltál, és még szorosabbra szeretnéd fűzni kapcsolatodat az Alma Materrel várjuk jelentkezésedet.

A felületen keresztül szakmai önéletrajz és motivációs levél beküldésével.