Karbantartó

  • Cég neve

    TURAWELL Kft.

  • Munkavégzés helye

    2194 Tura

  • Fizetés

    Nettó 400e - 650e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A villamos energiatermelő fő, és segédberendezések önálló üzemeltetése.
  • A műszaki eszközök működőképességének biztosítása, állapotának megóvása.
  • Rendszeres üzem közbeni ellenőrzések, alapkarbantartások elvégeztetése.
  • Hiba elhárítási feladatok ellátása.
  • Eseti karbantartási feladatoknál külső partnerekkel, munkák felügyelete.
  • Meghibásodások esetén intézkedés a hiba gyors elhárításáról, üzemeltetési feladatok koordinálása.
  • Az erőművi körfolyamatok adminisztrációja (adatlapok, naplók vezetése, karbantartási tervek készítése, hibalisták készítése, és aktualizálása.
  • A rá bízott terület önálló felügyelete, tisztántartása.

Elvárások

  • Hegesztői tapasztalat
  • Villanyszerelői tapasztalat
  • Önállóság, határozottság, a partnerek mozgósításának képessége, kis létszámú csapatok irányítása.
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés.
  • Energetikai, műszaki szakirányú, minimum középfokú végzettség.
  • Erőművi rendszerek üzemeltetésében vagy villamosságban szerzett tapasztalat.
  • Műszaki, energetikai, környezetvédelmi, és tűzvédelmi ismeretek.
  • Gyakorlatias és megoldás-központú gondolkodás.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Váltóműszakban / Folyamatos műszakban töltött idő.
  • A szükséges végzettségek mellett elektrikus I; II; vagy alállomás kezelő végzettség.;
  • Munkahely környezetében lévő lakcím.
  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő.
  • Természetben lévő, barátságos, munkakörnyezet.
  • Önállóan végezhető, felelősségteljes, sokrétű feladatok
  • Széleskörű és vonzó juttatási csomag,
  • Stabilitás, biztos háttér.
  • A feladathoz laptopot biztosítunk.

Céginformáció

A turai az első villamos áramot termelő geotermikus erőmű Magyarországon és a régióban, amely mintaként szolgál a hazánkban bőségesen elérhető közepes hőmérséklet tartományú termálenergia elektromos áram előállítási felhasználására. Az erőmű Organic Rankine Cycle (ORC) technológiával termel 2,7 MW elektromos áramot a közüzemi hálózatra.