Gépésztechnikus

  • Cég neve

    FTE Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az üzemvezető által meghatározott feladatok elvégzése műszaki rajzok, BOM lista alapján.
  • Egyedi alumínium profilos gépvázak, munkaállomások összeszerelése.
  • Egyedi szállítópályák összeszerelése.
  • Lemezek furatozása, összeszerelése, végmegmunkálás, sorjázás.
  • Gépek és berendezések beüzemelése a telephelyen.
  • Raktári rend fenntartása 5S alapján.
  • Áruátvétel, árukiadás.

Elvárások

  • csapatban való együttműködés
  • problémamegoldó képesség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Gépszerelési ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Furgon vezetése
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet, innovatív technológiák
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tapasztalt szakemberek, folyamatos támogatás a munka magasszintű elvégzéséhez
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos munkakör
  • CNC marógép használatának megtanulása

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünkhöz keressük leendő munkatársunkat. Jelenlegi csapatunk jól összeszokott, lendületes és fiatalos, melybe zökkenőmentes beilleszkedést tudunk garantálni.
Cégünk fő profilja a manuális szerelést vezérlő és ellenőrző szoftverünk integrálása. Ipar 4.0 vezérléstechnikával, kamerás/vision rendszerekkel kiegészítve tudunk teljeskörű ipari gyártást támogató megoldásokat biztosítani. Továbbá még robottechnikai megoldásokkal is állunk partnereink rendelkezésére, akik főleg autóipari, elektronikai gyártóvállalatok.
Elhivatottak vagyunk és fontos számunkra a megbízhatóság, folyamatos fejlődés és a partnereink magasszintű kiszolgálása. Mindezt jó hangulatú társaságban, szép környezetben valósítjuk meg.
Ha te is a fenti értékeket vallod és érdekel az ipari kereskedelem, gyártás, szerelés, akkor köztünk a helyed!

Amennyiben cégünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát email címünkre!