Gépészmérnök

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Hajdú-Bihar,Debrecen

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

Partnerünk a csomagolási és italipar számára tervez és gyárt gépeket és felszereléseket. Tevékenységük közé tartozik az italosüvegek gépi gyártása, a címkézés és csomagolás automatizálása, valamint más gépek fejlesztése és gyártása a csomagolási ipar számára.

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Közreműködés egyedi berendezések mechanikus tervezésében, amik főként a folyékony élelmiszeripar és üdítőipar számára készülnek
  • Dokumentációk és műszaki rajzok készítése, frissítése, vagy archiválása
  • Különböző vevői igények azonosítása után műszaki megoldások kialakítása

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok multinacionális környezetben
  • Kiemelkedő bérezés és juttatások
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Új gyártóüzem beindításában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gépészmérnök végzettség, de jelentkezz akkor is, ha mechatronikai végzettséggel rendelkezel, és van gépészeti tapasztalatod
  • AutoCAD és SolidEdge tervező programok ismerete
  • Preferáltan SAP, vagy más ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • IT ismeretek, legalább felhasználói szinten
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, de előny, ha van 1- 3 éves releváns tapasztalatod gyártó berendezések tervezésében

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Debrecen

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Várjuk jelentkezésed angol nyelvű önéletrajzod csatolásával! #LI-AS4