Gépészmérnök / Szervizmérnök

  • Cég neve

    Minimax Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Tomori utca 32.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A tűzvédelemnek mindig van jövője. A Minimax több, mint 120 éve a tűzvédelem egyik vezető márkája. A Minimax Viking Csoport jelenleg mintegy 10000 embert foglalkoztat, legutóbbi éves árbevétele több, mint 2,2 millárd euró volt. A cégcsoport a világ egyik legnagyobb tűzvédelemmel foglalkozó vállalata, mely saját K+F részleggel és gyártóüzemekkel rendelkezik. Akár a járműiparban, erőművekben, logisztikai központokban, irodaházakban vagy hajón, a Minimax mindig testreszabott megoldásokat kínál és a tűzvédelmi rendszerek telepítése után is a karbantartás terén széles körű szolgáltatást nyújt. Legyen Ön is a nemzetközi csapatunk tagja és erősítse tudásával budapesti irodánkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szervizvezető támogatása
  • Szervizmunkák előkészítése
  • CAD feladatok elvégzése
  • Megrendelések előkészítése
  • Anyagkigyűjtések elkészítése
  • Ajánlatok bekérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki/ Elektromérnöki tanulmányok
  • CAD kezelői ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • „B“ kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Oltórendszerek tervezésében, kivitelezésben, szerelésében, építőiparban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, rendezett bér- és munkaviszony
  • Bér megegyezés szerint
  • Dolgozzon világhírű cégek projektjein nemzetközi csapatban
  • Fiatal, segítőkész társaság
  • Csapatépítők rendszeres szervezése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát, a végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, a fizetési igény és a legkorábbi munkába állás időpontjának feltüntetésével  mielőbb juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva.