Gépészmérnök

  • Cég neve

    RABOMATIK Ip. Aut. Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Kardán út 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Egyedi célgépek, robotcellák, gyártósorok gépészeti tervezése, beüzemelése, dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Gépészmérnöki/mechatronikai mérnök/BSc vagy MS
  • Számítógépes ismeretek (SolidWorks, Inventor, Autocad)
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Rugalmasság és fogékonyság az új techonológiák, ismeretek iránt
  • Szakmai elhivatottság
  • Önálló munkavégzési
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent

  • Angol és /vagy német nyelvtudás.
  • Az adott munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést.
  • Változatos feladatokat.
  • Önállóság és kreatív környezetet.
  • Az ipari automatizálásban használt új technológiák és megoldások bevezetését és kipróbálását a gyakorlatban.
  • Folyamatos szakmai fejlődést.
  • Ipar 4.0 ismeretek elsajátítását.

Céginformáció

A Rabomatik Ipari Automatizálási Kft. több, mint 40 éve meghatározó szereplő az egyedi gépgyártás, ipari automatizálás területén.
Olyan lelkes és elkötelezett Gépészmérnök kollégát keresünk, aki csapatunkat erősítve hozzájárul a következő generációs projektek sikeréhez felhasználva a digitalizáció, az egyéni kreativitás és a cégben rejlő szakmai tőkét.

Fényképes szakmai önéletrajz