Gépészmérnök (Karbantartási terület) - Gyöngyöshalász

  • Cég neve

    Get Work Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gyöngyöshalász

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Merülj el az izgalmas kihívásokban az egyik legmagasabban automatizáltkétszeres Top Employer minősítésű gyár folyamatosan bővülő csapatában, ahol a siker és a fejlődés új útjára léphetsz!

GÉPÉSZMÉRNÖK (KARBANTARTÁSI TERÜLET) - GYÖNGYÖSHALÁSZ

Feladatok:

  • Betartja a munkakörére vonatkozó jogi és vállalati szabályokat, és belső eljárásokat
  • Betartja a munka-, tűz- és környezetvédelmi szabályokat
  • Figyelmet fordít a munkavégzés során a környezetirányítási és a munkahelyi egészségvédelmi és biztonság irányítási rendszernek megfelelő működésnek
  • Támogatja az ATQM kritériumoknak való megfelelést.
  • Megismeri a karbantartási költségek csökkentése és az OEE javítására vonatkozó eljárásokat
  • Előkészíti a teljesítményről szóló időbeni jelentéseket
  • Azonosítja az MTP gépi műszaki paramétereiben szereplő termékkövetelmények betartásához a pontokat, együttműködik a termelés folyamat technikusával
  • Végrehajtja a feltárt akciókat a megbízhatóság javításáért és a berendezések tartósságának biztosításáért
  • Végrehajtja az akciókat a gépek megbízhatóságának javításáért és az ágazatok műszaki támogatásáért
  • Tartalék alkatrész felhasználásának elemzése és csökkentése
  • Felelős a karbantartási munkák megtervezéséért és előkészítéséért
  • Felelős a karbantartó személyzet tudásának és kompetenciájának képzésért és terjesztéséért
  • Az érvényesített pótalkatrész-listák ellenőrzése és előkészítése
  • Elkészíteni a specifikációkat, terveket, rajzokat és anyaglistákat
  • Előkészíti a megbízhatósági jelentéseket
  • Elkészíti az oktatási dokumentumokat
  • Képviseli a karbantartási részleget a berendezések telepítésének fázisaiban

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
  • Karbantartási technikák és biztonsági előírások ismerete
  • Gyártástechnológia és gépelemek általános ismerete
  • Számítógéppel támogatott terező és mérnöki szoftver használatában szerzett jártasság (projekttervek, kapcsolási rajzok)

Amit kínálunk:

  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Ingyenes ebédelési lehetőség
  • Albérlet támogatás (60 km felett br. 90 000 HUF)
  • Házasságkötés, és gyermekvállalás esetén egyszeri egyösszegű támogatás
  • Munkába járás költségtérítése (30 HUF/km)
  • Bérelőleg rendszer
  • Rendszeres éves béremelés
  • Ad-hoc kisebb értékű juttatások

Munkavégzés helye

  • Gyöngyöshalász (vállalati busz felvevő pontjai: Puskás Ferenc Stadion, Hősök Tere, Kacsó Pongrácz lakótelep, Szerencs utca)

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM AZ ÁLLÁSRA” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021