Gépészmérnök

  • Cég neve

    HILTI Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Szent István körút 17.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Termékfejlesztésekben való részvétel:
  • fejlesztési projektekben való részvétel,
  • mintagyártások és azok minőségügyi ellenőrzése,
  • új termékek gyártás-technológiájának kidolgozása,
  • új termékek mérés-technológiai koncepciójának kidolgozása.

Laborvizsgálatok koordinálása és kiértékelése:
  • fejlesztési projektekhez kapcsolódó vizsgálatok,
  • termék reklamációkhoz kapcsolódó vizsgálatok,
  • gyártásban felmerülő hibák kivizsgálásához tartozó analízisek,
  • az intézkedések fenntarthatóságának biztosítása.

Méréstechnika
  • új méréstechnikai módszerek kidolgozása,
  • meglévő méréstechnikai eszközök fejlesztésére javaslatok készítése.

Elvárások

Általános képesítés:
  • Főiskolai, vagy egyetemi gépészmérnöki végzettség, anyagtechnológiai szakirány
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Alapvető üzleti ismeretek

Személyes képességek és tulajdonságok:
  • Precíz, proaktív munkavégzés
  • Rendszerben, folyamatokban való gondolkodás
  • Rugalmasság, csapatmunkában való együttműködés
  • Kreativitás a megoldások és az innováció megtalálásában
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Magas szintű tudatosság, problémamegoldó képesség
  • Költségtudatosság

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű idegennyelv ismeret
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kulturált, modern, magas minőségtudatot képviselő, folyamatosan bővülő gyártói, innovatív munkakörnyezet
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Érdekes, változatos feladatok
  • Dinamikus, fiatalos, lelkes csapat
  • Rendkívül családias és támogató vállalati kultúra
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria rendszer
  • Bónuszrendszer
  • Dolgozókat támogató egyesület
  • Sport-, élmény- és kulturális programok támogatása
  • Nyaralási támogatás
  • Egyéni és csoportos szakmai- és nyelvi továbbképzések
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz

Céginformáció

A Hilti a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat nyújtja a globális építőipari szektor számára. A Hilti Konszern több, mint 80 éves múlttal rendelkező multinacionális vállalat, közel 36.000 alkalmazottal 120 országban van jelen. Magyarországon kecskeméti telephelye közel 35 évvel ezelőtt nyitotta meg kapuit és stabilitást, állandó fejlődési lehetőséget kínálva folyamatosan bővíti gyártó környezetét.

Amennyiben a fenti munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol- vagy német nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.