Gépészmérnök gyakornok munkalehetőség! (WHC021563) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

    • Industrial Engineering részleg folyamatainak megismerése
    • Szakterület támogatása részfeladatok elvégzésében
    • Prezentációk elkészítése

Elvárások

    • Nappali tagozatos aktív/passzív jogviszony
    • Középfokú német vagy angol nyelvtudás
    • Számitógépes programok (exel, world) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

    • Br. 1850 Ft/óra
    • Multinacionális munkakörnyezet
    • Hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

Győri partnercégünk részére keresünk nappali tagozatos gyakornok diákokat!