Gépészmérnök gyakornok (Diákmunka, XIII. kerület)

  • Cég neve

    Student Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 49.

  • Fizetés

    Bruttó 2 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Műszaki előkészítői csapat támogatása
  • Pályázatok előkészítésében való részvétel
  • Projektvezetők támogatása
  • Műszaki dokumentáció összeállításában való részvétel
  • Ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő: Hétfő - Péntek: 7:30 - 16:30 (heti minimum 20 óra vállalása)

Bér: Br. 2 200 Ft/óra

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Gépész- , vagy villamosmérnöki tanulmányok folytatása
  • Heti minimum 20 óra vállalása

A jelentkezem gombra való kattintás után, csatold önéletrajzod!