Gépészmérnök (Drón alkatrésztervezés)

  • Cég neve

    Rotors & Cams Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XVI. kerület

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Drónok mechanikai komponenseinek tervezése és prototípusok készítése.
  • Alapos elemzések és tesztek elvégzése a tervezett alkatrészek funkcionalitásának, megbízhatóságának és biztonságának biztosítása érdekében.
  • Szoros együttműködés más funkcionális területekkel, beleértve az R&D-t, a gyártást és a minőségbiztosítást, hogy a tervezett komponenseket zökkenőmentesen integráljuk a végső termékekbe.
  • Folyamatosan keresni a lehetőségeket az innovációra.
  • Lépést tartani az iparági trendekkel, az új technológiákkal és a vonatkozó legjobb gyakorlatokkal, hogy képesek legyünk fenntartani a piaci versenyképességünk.

Elvárások

  • Mérnöki diploma (BSc) Mechanikai Mérnöki vagy ahhoz kapcsolódó területről. Mesterdiploma előnyt jelent.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Bizonyított tapasztalat mechanikai tervezésben, lehetőleg, de nem feltétlenül a repülőgép vagy dróniparban.
  • Professzionális szintű jártasság a CAD-szoftverekben (pl. SolidWorks, Inventor) 3D modellezéshez és szimulációhoz.
  • Erős analitikus és problémamegoldó készségek, figyelemmel a részletekre.
  • Kreatív gondolkodás és képesség, a szokványos kereteken túlmutatva megoldani a tervezési kihívásokat.
  • Proaktív hozzáállás és képesség önálló munkavégzésre, valamint csapatban való munkára.
  • Erős vágy az önképzésre és folyamatos tanulásra.
  • Kiváló kommunikációs készségek és képesség hatékony együttműködésre különböző funkcionális területekkel.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • unikális, változatos tevékenység
  • magas tudású, támogató csapat
  • rendezett munkakörülmények

Céginformáció

A Rotors and Cams Zrt. egy technológiai vállalat, amely a hazai drónipar meghatározó szereplője. Olyan motivált gépészmérnök jelentkezőket keresünk, akik szenvedéllyel dolgoznak szakterületükön, kihívásokkal teli projekteken, és képesek lépést tartani a technológia fejlődésével.

Munkakör leírása:

A drón alkatrészek tervezésére specializálódott gépészmérnökként kulcsfontosságú szerepet játszol drónjaink fejlesztésében és optimalizálásában. A koncepciótól a gyártásig felelsz az innovatív és hatékony komponensek tervezéséért, amelyek javítják drónjaink hatékonyságát, teljesítményét és megbízhatóságát.

Fizetési igényedet is tartalmazó szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.