THERMO CSILLAG KERESKEDELMI BT. logo

Gépészeti raktáros/ árukiadó

  • Cég neve

    THERMO CSILLAG KERESKEDELMI BT.

  • Munkavégzés helye

    1039 Budapest, Szentendrei út 307.

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Több mint 30 éve a magyar piacon levő stabil, erőteljesen növekvő víz-gáz fűtéstechnikai cégünk fiatal agilis munkatársat keres raktárosi -árukiadói munkakörbe.Gépészeti áruismeret előny de nem kizáró ok.
  • Raklapos és darabos áru ki- és berakodása kézi és gépi erővel
  • Az áru mennyiségi, minőségi ellenőrzése, okmányok kezelése, rendelések összekészítése
  • A raktár működésére vonatkozó szabályok, folyamatok, munkavédelmi előírások betartása
  • Raktári rend, tisztaság fenntartása, karbantartás

Elvárások

- Megfelelő fizikai állóképesség
-Jó problémamegoldó készség
-Csapatmunkára való alkalmasság
-Precíz, megbízható és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

- raktározásban szerzett tapasztalat
- targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

- határozatlan idejű munkaszerződés
- stabil vállalati háttér
-versenyképes fizetés

Céginformáció

Cégünk több, mint 30 éves múltra tekint vissza. családi vállalkozásként Évek óta a piaci élvonalba tartozunk víz -gáz fűtéstechnikai üzletként, folyamatos fejlődés, kiszámíthatóság és korrektség jellemez minket!