Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. logo

Gépészeti karbantartó

  • Cég neve

    Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Algyő

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

PETROLSZOLG KFT, MOL KUTATÁS TERMELÉS, ALGYŐ

Köszöntünk a Petrolszolg Kft-nél

A Petrolszolg a hazai karbantartási szakterület piacvezetője, a MOL Nyrt. leányvállalata. Olajipari, gázipari és vegyipari technológiák, gépészeti, villamos és irányítástechnikai rendszerek kivitelezésével, a MOL Csoporthoz tartozó üzletágak biztonságos működését garantáló karbantartási, javítási és szerelési tevékenység végzésével foglalkozik.

Ha érdekel a karbantartás és ha megbízható, hosszútávon is szerethető munkahelyet keresel, ahol szakmailag is fejlődni tudsz, itt a helyed!

Gépészeti karbantartóként a betanulást követően az alábbi feladatok várnak rád:

  • Olajipari berendezések napi gépészeti szerelése, karbantartása, kisebb lakatos munkák elvégzése, megfelelő tapasztalat megszerzése esetén készenlét biztosítása.

  • Üzemi nagyleállások során nagyjavítási, karbantartási feladatok elvégzése.

Téged keresünk, ha:

  • gépészeti irányultságú középfokú végzettséggel rendelkező (pályakezdő).

  • tapasztalt kolléga vagy gépészeti karbantartás területen.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mi hosszútávra tervezünk veled.

  • Üzemeinkben folyamatos képzési lehetőséget és előre lépési lehetőséget biztosítunk.

Ha nálunk dolgozol, versenyképes béreket és juttatásokat biztosítunk

  • Havi elérhető bruttó jövedelem tapasztalati szinttől függően bruttó 350.000-400.000 HUF – tól

  • Pályakezdő alapbér: 330.000,-Ft

  • Havi bruttó 51.500 Ft akár készpénz juttatás (Évi bruttó 700.000 HUF összegű Cafeteria)

  • Továbbá:

  • Egy havi alapbérnek megfelelő karácsonyi jutalom

  • Céges IPhone, korlátlan magánhasználattal.

  • Korszerű és teljes munkavédelmi ruházat

  • Munkába járási támogatás

  • Extra teljesítményért évközi jutalom

  • Egészségmegőrzés:

  • Medicover széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések

  • Gyümölcsnapok, sportprogramok

Érdekel a pozíció? Többet szeretnél tudni?
Ajánlatunk további részleteiért kattints a karrier oldalunkra és jelentkezz még ma a Dunai Finomító karbantartó csapatába! Legyél te is a magyar gazdaság motorjaként működő Dunai Finomító csapatának tagja!

Várjuk jelentkezésedet a „Jelentkezés” gombra kattintva önéletrajzod csatolásával!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Karbantartó