BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. logo

Gépészeti karbantartó-minősített hegesztő

  • Cég neve

    BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Kalotaszeg utca 31.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • részt veszel a karbantartási, javítási és beruházási feladatokban a távvezetéki hálózaton lévő gépészeti berendezések, csőhálózatok, valamint a fűtőművek, kazánházak, nyomásfokozó szivattyú állomások területén
  • közreműködsz a távvezetékek, fűtőművek nyári karbantartási munkálataiban

Elvárások

  • központifűtés-és csőhálózat szerelő szakmai végzettséget
  • minősített hegesztői vizsgát (AWI és/vagy gázhegesztés és/vagy bevont elektródás kézi ívhegesztés)
  • legalább 2 év szakmai tapasztalatot
  • önálló, együttműködő és proaktív munkavégzést

Előnyt jelent

  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • „B” és/vagy „C” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • stabil, bejelentett munkahelyet biztosítunk számodra
  • nálunk a fizetés minden hónapban pontosan érkezik
  • a próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben
  • mi a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük: negyedévente a teljesítményedtől függően pénzbeli juttatást kaphatsz
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét
  • kedvező feltételekkel üdülési lehetőséget biztosítunk a Társaság üdülőiben
  • ránk minden élethelyzetben számíthatsz (pl. gyermek születési támogatás, szociális segély, temetési segély, iskolakezdési támogatás)

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a hulladékgazdálkodási, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.

Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.