Gépész üzemmérnök (új beruházásra)

  • Cég neve

    BorsodChem Zrt

  • Munkavégzés helye

    3700 Kazincbarcika, Bólyai tér 1.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója gépész üzemmérnök kollégát keres a jövőben induló új beruházások kapcsán.

Főbb feladatok, munkák:

  • új berendezések specifikálása, beszerzési folyamatban való részvétel,
  • a stabil üzemmenet fenntartása érdekében költséghatékony üzemi karbantartási, beruházási, felújítási tevékenységek megtervezése, előkészítése és koordinálása,
  • az irányítási rendszereknek és az EHS szabályzásoknak megfelelő üzemeltetés felügyelete,
  • részvétel az éves nagyjavítás megtervezésében, előkészítésében és lebonyolításában,
  • folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás a BorsodChem egyéb - munkakör betöltéséhez kapcsolódó – szervezeteivel,
  • tervszerű megelőző karbantartási folyamatok megtervezése,
  • részvétel üzemzavarok kivizsgálásában (RCA), feltárt hibák megszüntetésében,
  • karbantartási folyamathibák feltárása, folyamatok fejlesztése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú gépészmérnök végzettség,
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • logikus, rendszerszemléletű gondolkodás, és problémamegoldás,
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség,
  • pontosság, precizitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • projekt menedzsmentben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • 13,5  havi alapbér és éves bérfejlesztés,
  • éves teljesítmény alapú prémium a próbaidő lejártát követően,
  • éves bruttó 450.000.-Ft-os Cafeteria keretösszeg,
  • mérnöki karrierpálya és tehetségmenedzsment rendszer,
  • Medicover egészségbiztosítás, a kazincbarcikai telephelyen ingyenes szakorvosi szolgáltatások, szűrőprogramok,
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • flottás telefon-előfizetési csomag a munkavállalók és családtagjaik részére, flottán belüli ingyenes beszélgetési lehetőséggel,
  • vásárlási kedvezmények.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Üzemmérnök
  • Projektmenedzsment