Gépész tervezőmérnök

  • Cég neve

    FRAMEST Kft.

  • Munkavégzés helye

    3555 Harsány

  • Fizetés

    Nettó 320e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Talajművelő gépek gépészeti konstrukciójának kidolgozása
- 3D modellek alapján tervdokumentáció készítése
- A gyártás technológiai és műszaki támogatása
- Módosítások végrehajtása
- Üzemeltetés során felmerülő problémák megoldása

Elvárások

- Gépészmérnök tervezői végzettség
- Tervező program használatában jártasság (előny: Solidworks)
- Proaktív jellem
- Önálló, megbízható, dinamikus személyiség

Előnyt jelent

- Hegesztett acélszerkezet tervezésében és gyakorlatában szerzett tapasztalat
- Mezőgazdasági talajművelésben jártasság

Céginformáció

Harsányban működő innovatív mezőgazdasági gépgyár.