Gépész tervező - gépgyártás

  • Cég neve

    PureAqua Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Lőszergyári utca 6.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
  • egyedi gépek fejlesztése;
  • a berendezéseknek, azok kezelésének és karbantartásának megfeleltetése a tervezési előírásoknak és a biztonsági szabványoknak;
  • 2D és 3D rajzi állományok elkészítése tervező szoftverben;
  • ipari projektekben történő részvétel;
  • a rendelkezésre álló gépek, berendezések optimális elrendezésének és rendszerbe illesztésének meghatározása;
  • tervezési feladatok, technológiai folyamatok és a szerelési munkák modellezése, kialakítása, szervezése, tervezése, adott szempontok szerinti optimalizálása és irányítása;
  • a kivitelezési és gyártási munkák szervezése, a telepítési, beüzemelési, működtetési és karbantartási előírások elkészítése;
  • a tervezési és technológiai folyamatokra vonatkozó minőségirányítási tevékenység szakszerű végzése;
  • együttműködés más szakterületeken dolgozó mérnökökkel.

Elvárások

Neked való a munkakör, ha:
  • gépészmérnök vagy gépésztechnikus (rajztudással) végzettséged van;
  • AutoCAD és/vagy SolidWorks tervezői szoftverekkel történő munkavégzés nem ismeretlen számodra;
  • munkádat a precizitás jellemzi;
  • motivál, ha saját hatáskörödön belül egyéni döntéseket kell hoznod;
  • gondolataidat egyértelműen tudod megosztani másokkal;
  • B kategóriás jogosítványod van autóvezetési gyakorlattal.

Előnyt jelent

Ami közelebb hozhat minket egymáshoz:
  • egyedi gépfejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • kivitelezői szemlélet ismerete;
  • kreativitás, egyedi ötletek a megvalósításban;
  • angol alapfokú nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • megbízható és stabil munkahelyet;
  • home office lehetőséget;
  • rugalmas munkaidőt;
  • olyan környezetet, ahol a tudásmegosztás a cél, így mindenkinek lehetősége van a fejlődésre;
  • a vezetőink és a kollégáink partneri hozzáállását.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A PureAqua Kft. 2005-ben alakult magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező, veszprémi központi irodával és budapesti alirodával működő vállalkozás.

Cégünk fő profilja víz- és szennyvíztisztító rendszerek tervezése, kulcsrakész kivitelezése, melyhez kapcsolódó szolgáltatásként szakértői, engedélyeztetési, üzemeltetési és karbantartási tevékenységet is végzünk.

A termelési tevékenységek során elszennyeződött vizek megtisztítása, azok természetes körforgásba történő visszavezetése társadalmunk alapvető érdeke. Egyik fő célunk, hogy ezt szakmai tevékenységünk által biztosítani tudjuk. Azt, hogy ez meg is valósulhasson, kollégáink elhivatottsága és szakértelme teszi lehetővé. Ha úgy érzed, hogy szívesen lennél a csapatunk tagja és támogatnál minket céljaink elérésében, jelentkezz!

Veszprémi irodánkba, barátságos és közvetlen munkahelyi környezetben várjuk új „Gépész tervező” kollégánkat gépgyártási területre.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz. Kérjük, hogy mellékeld önéletrajzodat / bemutatkozásodat is!