Gépész technikus

  • Cég neve

    UNIX AUTÓ KFT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A több, mint 30 éves az Unix Autó Kft., az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. A kutatás és fejlesztési részlegünk magasan képzett mérnök csapata elsősorban a 3 országot kiszolgáló logisztikai központunkat támogatja célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztésével, valamint automatizálási lehetőségek feltárásával. A megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. A fejlődésnek köszönhetően csapatunkat tovább bővítjük, ezért budapesti munkavégzéssel új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Vízsugaras vágógép kezelő

GÉPÉSZ TECHNIKUS

(Budapest XIII. kerület)

Feladataid lesznek:

  • Automatizált berendezések prototípusainak műhelyrajz alapján történő alkatrészgyártása;
  • Egyedi és kis szériás termékek gyártása;
  • Vízsugaras vágógép programozása és kezelése;
  • Elkészült alkatrészek utómunkálatainak elvégzése, további munkafolyamatokra való előkészítése;
  • Gép általános karbantartása;
  • Gépek, gépelemek csapatban vagy önállóan történő összeszerelése, tesztelése;
  • Fejlesztőmérnökökkel való együttműködés.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Fémipari szakirányú végzettséggel rendelkezel;
  • 1 -3 év fémmegmunkálás területén szerzett releváns tapasztalatod van;
  • Betanítást követően önálló munkavégzés műszaki dokumentációk alapján;
  • Terhelhető vagy;
  • Jó a kézügyességed és problémamegoldó képességed;
  • Mérőeszközöket magabiztosan kezeled.

A munka betöltéséhez előnyt jelent:

  • Targoncakezelői jogosítvány.

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Versenyképes, 100%-ban bejelentett, stabil jövedelem;
  • Mobiltelefon magáncélra is;
  • Tervezhető munkaidő (H-P: 08.00 - 17.00) szabad hétvégével;
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés;
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely, könnyen megközelíthető munkahely;
  • Egyéb fémmegmunkálási technológiákkal való megismerkedés;
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, változatos feladatok;
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós