Gépész szerelő/karbantartó

  • Cég neve

    LVV-Team Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Gépész szerelő/karbantartó állást kínálunk!
Ipari környezetben víz-gáz valamint gépházi szerelőt és karbantartót keresünk a következő feladatokra (Nyíregyháza és vonzáskörzetében jellemző munkavégzés):
  • Gépházak hibafeltárása, javítása, karbantartása
  • Hűtés-, fűtés-, vízköri rendszerek szerelése és javítása, karbantartása
  • Kazánok, folyadékhűtők, hőszivattyúk, légkezelő berendezések időszakos karbantartása (kollégáink segítségével)
  • Saját telephelyünk karbantartása, valamint kertészeti feladatok ellátása
  • Telephelyünkön lévő raktárainkban szükség esetén besegítés

Elvárások

  • Jártasság a szakmában
  • Alap csőszerelői tudás
  • Önállóan és csapatban tudjon dolgozni
  • Jó fizikai állapot
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Munkájára igényes
  • Önálló problémamegoldás nem okoz számára gondot

Előnyt jelent

  • Kreatív problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Nyíregyháza és vonzáskörzetében jellemző munkavégzés
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Céges telefon
  • Céges kisteherautó
  • Munkához szükséges teljes szerszámozottság
  • Munkaruha
  • Versenyképes jövedelem
  • 8 órás munkavégzés hétköznap, valamint hétvégi hibabejelentés esetén kötelező munkavégzés (pl.: csőtörésnél vízkör kizárása, elektromos hiba esetén megszakítók lekapcsolása, gázszivárgás esetén gáz betáp vezeték elzárása, majd ezeknek a javításának megkezdése a következő munkanapon)
HOSSZÚTÁVÚ MUNKALEHETŐSÉG!

Céginformáció

Cégünk az LVV-Team Kft. egy családi vállalkozásból külön vált, gépész kivitelező cég, amely több mint 20 éves szakmai tapasztalatunknak, illetve a képzett szakembereinknek köszönhetően precíz tervezéssel, megbízható kivitelezéssel határidőre teljesíti vállalt projektjeinket.
Az LVV-Team Kft. megalapítása óta folyamatos fejlődés mellett fő épületgépészeti tevékenységének részét képezte víz-, gáz, fűtés-, hűtés-, légtechnikai/szellőztető rendszerek tervezése és átfogó kivitelezése, továbbá a légtechnikai rendszerek tervezése, bemérése valamint beszabályozása.
Az elmúlt időszakban tevékenységeink közé tartoztak a légkezelők folyadékhűtők, hőszivattyúk, osztott folyadékhűtők,- direkt elpárologtatós hőszivattyúk telepítése, hűtőköri csövezése, összeszerelése, valamint használati melegvíz, ivóvíz, csatornarendszerek kiépítése, légcsatorna hálózat szerelése, VRV, VRF rendszerek teljes körű szerelése, telepítése.

Fizetési igény megjelölésével és önéletrajzzal.