Gépész szerelő

  • Cég neve

    Kabinet FM Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Épületgépészeti kivitelezési munkálatok elvégzése
  • Anyagszükségletek felmérése
  • Csővezetékek, vezetékhálózat kiépítése (víz-csatorna, fűtés-hűtés, gőz, gáz, légtechnikai rendszerek)
  • Csőhálózatok és gépészeti rendszerek szigetelése
  • Gépészeti rendszerek beüzemeléséhez szükséges üzem és nyomáspróbák elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú szakmai végzettség
  • Műszaki tervolvasási és értelmezési készség
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés, csapatban való együttműködés
  • Precíz munkavégzés, elvégzett munkák dokumentálása
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Minősített hegesztői végzettség
  • Technológiai csőszerelésben való jártasság
  • Tűzvédelmi szakvizsgák
  • Emelőgépkezelő jogosítvány
  • F-gáz vizsga

Amit kínálunk

  • Stabil, innovatív vállalkozás
  • Versenyképes bérezés
  • Éves bérfejlesztés
  • Tanulmányi támogatások végzettség megszerzéséhez
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus segítőkész támogató csapat és szénvonalas munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű főállású munkaszerződés

Céginformáció

A Kabinet FM Zrt. több mint 23 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, műszaki tervezéssel, műszaki tanácsadással foglalkozik.