Gépész segéd

  • Cég neve

    House Special Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Segítségnyújtás a fő gépész számára
Segítségnyújtás a gépészeti kivitelezésben, csővezetékek szerelésében
Karbantartás
Szerviz

Elvárások

Pontos, precíz munkavégzés
Időpontok betartása

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány
Gépészeti, épületgépészeti, csőszerelői vagy központi fűtésszerelői, vízvezeték szerelői, villanyszerelői tapasztalat

Amit kínálunk

Hosszútávú, bejelentett, teljes munkaidős állás
Egész éves foglalkoztatás(Nem csak szezonban)
Jó minőségű ipari szerszámok
Céges autó
Minőségi munkaruha
Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzés

Céginformáció

Cégünk magán és közületi medencék gépészeti kivitelezésével foglalkozik.
Jelenleg hat fő medence gépész kollégánk segíti munkánkat.
További 1 segéd kollégát keresünk csapatunk bővítésére.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!