Gépész projektvezető

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest megye

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Gépészeti szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja?
Szívesen képviselne egy olyan technológiai központú céget, melyet a piacon kiemelkedő minőség és folyamatos innováció jellemez? Amennyiben igen, ez most az Ön lehetősége! Partnerünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, csapatuk a megrendelői számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosít ipari gépészeti területen. Filozófiájuk a "tervezünk és megvalósítunk", ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Csatlakozzon most hozzájuk az alábbi pozícióban:

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektek napi szintű koordinációja (egyszerre 1-2 projekt teljeskörű vezetése), szerelésvezetők irányítása.
  • Ütemterv kontroll.Kivitelezés előrehaladásának, minőségének, műszaki megfelelőségének, dokumentációjának napi szintű nyomon követése.
  • Projekt erőforrás igényeinek és pénzügyeinek kézben tartása.
  • Tervdokumentáció ellenőrzése, jobbításra való javaslattétel.
  • Jóváhagyások egyeztetése a megrendelővel.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, elégedettség fenntartása és javítása.
  • Meetingek szervezése és megtartása (alvállalkozókkal és a kollégákkal).
  • Beszerzési igények leadása a beszerzőnek.
  • Projekt teljeskörű dokumentálásának biztosítása.
  • Heti jelentések készítése a felelős projektvezető részére.
  • Beüzemelés megszervezése, abban való részvétel, dokumentálás.
  • Szükség esetén hatósági átadás intézése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnök/épületgépész mérnök végzettség.
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat ipari környezetben gépészeti rendszerek kivitelezésben VAGY ipari környezetben gépészeti berendezések karbantartásban, gyártósori telepítésben.
  • Műszaki angol nyelv kommunikációs ismerete (helyszíni megbeszéléseken szükséges).
  • AutoCad alapszintű ismerete, MS Office felhasználói ismeret.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Erős projektvezetői készségek: szervezés, koordináció, kiváló kommunikáció (megrendelőkkel, szerelésvezetőkkel is) és ügyfélkezelés (főként multinacionális ügyfelek).
  • Hajlandóság és elkötelezettség a szakterület felé.

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő, korrekt és bejelentett alapbér.
  • Megbízható, stabil háttér.
  • SZÉP Kártya juttatás.
  • Autó magáncélra is.
  • Kiváló csapat, magas szintű tudással rendelkező és támogató vezetők.
  • Folyamatos fejlődés és szakmai kihívások.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Nagytarcsa (iroda), illetve országosan projektektől függően (elsősorban Pest megye)
  • Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, rugalmas (projektektől függően)
  • Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el nekünk magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!