Gépész projektvezető

  • Cég neve

    B+N Referencia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • Üzemeltetési, karbantartási, felújítási feladatok előkészítése, lebonyolítása, szervezése, napi szintű irányítása;
  • Egyeztető megbeszélések szervezése, lebonyolítása;
  • Alvállalkozók feladatvégrehajtásának ellenőrzése, ellenőriztetése;
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, illetve az alvállalkozókkal;
  • Költségvetések előkészítéséhez szükséges műszaki tartalom összeállítása, pontosítása, ajánlatok készítése TERC-ben;
  • Alvállalkozói költségvetések ellenőrzése, bértárgyalások lebonyolítása;
  • Megrendelői és alvállalkozói elszámolások összeállítása, elszámolások menedzselése;
  • Rendszeres műszaki riportálás a vezetők felé.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú szakirányú (épületgépész mérnök) végzettség;
  • Minimum 5 év ingatlanüzemeltetésben szerzett tapasztalat;
  • TERC ajánlatkészítő program ismerete;
  • Koncepció-, engedélyezési-, tender-, kiviteli tervek ismerete;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel);
  • Gépjárművezetői jogosítvány;
  • Precizitás, pontosság, határidők pontos betartása, jó kommunikációs készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés;
  • Az új munkatárs jól felszerelt, kulturált irodai környezetben, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektívában dolgozhat;
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony;
  • Éves Cafetéria biztosítása.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Üzemeltető