Gépész projektmenedzser

  • Cég neve

    Raw Development Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Középületek, hotelek, műemléki épületek teljeskörű épületgépészeti kivitelezési munkáinak műszaki feladatainak ellátása
  • Kivitelezők koordinálása és kapcsolattartás
  • Az építési, kivitelezési szerződések előkészítése és feltételeinek betartása és betartatása
  • Kapcsolattartás a tervezőkkel, tervek véleményezése
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Anyagbeszerzési feladatok ellátása
  • A szakági- és a területhez kapcsolódó általános kivitelezési munkák ellenőrzése
  • Egyéb szakágakkal történő folyamatos koordináció
  • Riportok készítése a Munkáltató és az ingatlan tulajdonosával egyeztetett tartalommal
  • A kivitelezés minőségének technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • A projektek kapcsán kapcsolattartás a szükséges szakhatóságokkal, részvétel a hatósági bejárásokon, az Ingatlan tulajdonosának és Munkáltató érdekeinek képviselete
  • Az építkezés során felmerülő előre nem tervezhető feladatokra vonatkozó ajánlatok beszerzése, az ajánlatok felülvizsgálata, javaslattétel vezető felé a munkák műszaki tartalmának és költségeinek elfogadására

Elvárások

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • stabil szakmai tapasztalat, érett gondolkodásmód
  • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • legalább 3 éves kivitelezői tapasztalat
  • stabil IT készségek, MS Office programok, Ms projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény

Szükséges végzettség:

  • szakirányú végzettség
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó számítógépes felhasználói ismeretek MS Office

Amit kínálunk

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló környezet
  • egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
  • versenyképes juttatási csomag

Céginformáció

A RAW Development ingatlan-projektek menedzsmentjével foglalkozó és mérnöki szolgáltatásokat nyújtó, dinamikusan fejlődő szervezet.

Bővülő csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: Gépész projektmenedzser

A jelentkezéseket a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.