Gépész műszaki előkészítő

  • Cég neve

    SZURO-TRADE Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Külső projektek, illetve belső karbantartási folyamatok tervezésében való közreműködés, előrehaladás folyamatos nyomon követése, ellenőrzése, adminisztrációja és gyártási dokumentációk naprakészen tartása,
- közreműködés a tervezési, termékfejlesztési folyamatokban,
- anyagszükségletek kigyűjtése, rendelése,
- alvállalkozók, beszállítók tevékenységének segítése, nyomon követése, ellenőrzése,
- kivitelező kollégák munkájának helyszíni támogatása (munkaszervezés, feladatok tervezése).

Elvárások

- középfokú szakirányú műszaki végzettség, legalább 3 éves műszaki területen szerzett szakmai gyakorlattal,
- Excel, Word, AutoCad/Inventor ismeret,
- B kategóriás jogosítvány,
- precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság.

Előnyt jelent

- gépészmérnöki BsC végzettség
- mezőgazdasági terményszárítási technológiában, valamint terménymozgató berendezések használatában való jártasság

Amit kínálunk

- Biztos munkahelyi háttér, hosszútávú munkalehetőség,
- versenyképes jövedelem,
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
- innovatív, kihívásokat tartogató projektek, feladatok.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.