Gépész karbantartó (XIII.kerület)

  • Cég neve

    B + N Referencia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • A létesítmény karbantartási és szakipari munkáinak elvégzése;
  • Műszaki berendezések folyamatos tervszerű karbantartása műszaki dokumentáció alapján;
  • Hibakeresés;
  • Munkafázisok betartása karbantartások, eseti hibajavítások idején;
  • Munkanapló vezetése;

Az álláshoz tartozó elvárások

  • 4 hetente készenlét vállalása;
  • Szakmunkás bizonyítvány (gépész, épületgépész);
  • Karbantartói tapasztalat (légkondicionáló, fűtő és melegvíz ellátó rendszerek, kapcsolószekrények stb.);
  • Jártasság épületgépész munkák ellátásában/épület üzemeltetésben;
  • Műszaki ismeretek;
  • Önállóság;
  • Precíz pontos munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Szakmai kihívások;
  • Biztos vállalati háttér;
  • Minőségi eszközök;
  • Állandó csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Munkaidő: H-CS: 07:30-16:30-ig, P: 07:30-14:00-ig.