Gépész karbantartó mérnök - energetikai szakterület

  • Cég neve

    LESAFFRE MAGYARORSZÁG KFT.

  • Munkavégzés helye

    1221 Budapest, Gyár utca 5-9.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges energia ellátó rendszer üzemeltetésének és karbantartásának megszervezése, koordinálása
  • Gépek és berendezések megelőző és üzemeltetési karbantartásának biztosítása, szervezése, irányítása és lebonyolítása az alábbi szakterületeken:
    • Gőzkazánok és gőzrendszer
    • Vízkezelő berendezések
    • Sűrített levegőt előállító rendszerek
    • Technológiai szennyvíztisztító
    • Technológiai hűtőrendszerek (ammónia és folyadékhűtő)
    • Nagyméretű forgó berendezések
    • Folyadék emelő berendezések
  • A karbantartási munkák folyamatos műszaki támogatása, hatékonyságának növelése, rendelkezésre állásának biztosítása.
  • Hibaelhárítás, a hibák gyökér okainak megállapítása
  • Karbantartáshoz szükséges alkatrészek és eszközök beszerzésének támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (energetikai-, mechatronikai-, gépész karbantartó mérnök)
  • Több éves tapasztalat technológiai rendszerek üzemeltetésében
  • Gyakorlatias, „hands on” beállítottság (ipari környezetben, termelőgépek mellett történő időszakos munkavégzés)
  • Munkájában precíz, pontos, megbízható
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer, karácsonyi jutalom, béren kívüli juttatások
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén.