Gépész karbantartó lakatos

  • Cég neve

    Lindab Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Állomás utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Lindab Kft.

A több, mint 30 éves magyarországi múlttal rendelkező, svéd érdekeltségű Lindab Kft. svédacél termékek és rendszerek széles skáláját gyártja és forgalmazza.

Főbb feladatok, munkák

  • Gyártógépek, ellátó rendszerek, kéziszerszámok mechanikai javítása, karbantartása
  • Létesítményekkel kapcsolatos mechanikus karbantartási munkák
  • Tervszerű megelőző karbantartások és üzemi javítások, fejlesztések elvégzése
  • Épületek villamos hálózatával kapcsolatos elektromos karbantartási munkák
  • Egyéb felmerülő karbantartási feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Eseti hétvégi készenlét vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • hegesztő képesítés

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomaggal várunk:
    • Alapbéreden felül, már az első munkanaptól érvényes cafeteria juttatás havi bruttó 33.125 Ft
    • Egyszeri belépési bónusz a próbaidő lejártát követően, a bruttó havi bér 10%-a
    • Év végi bónuszra is lehetőséget biztosítunk 13. havi fizetés formájában
  • Az első munkanaptól érvényes élet- és balesetbiztosítás
  • Saját konditerem (ingyenes használattal)
  • Térítésmentesen kávét és teát biztosítunk munkavállalóink számára
  • Lindab termékek vásárlása esetén, akár 50%-os dolgozói kedvezmény
  • Túlóra lehetőség