Gépész és technológiai labor gyakornok (diákmunka)

  • Cég neve

    OnE Job Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    2060 Bicske, Kossuth utca 59.

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 - 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Teljesítmény elektronikai mechanikai és elektronikai alkatrészek, modulok előkészítése teszteléshez
  • Hiba analízis igénylése, követése (csiszolat, optikai analízis, ultrahang)
  • Termékek gyártásban és laborban való követése, mintagyártás szervezése, követése
  • Tesztek végzése, eredmények kiértékelése, ellenőrzése, adatbázisba rögzítése
  • Készülékek tervezése
  • Műszaki rajzok módosítása

Elvárások

  • Folyamatban lévő szakirányú felsőoktatási tanulmányok
  • Anyagtechnológiai ismeretek
  • Forrasztástechnikai és Ragasztástechnikai gyakorlati ismeretek
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, kézügyesség
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Microsoft Excel felhasználói ismerete
  • Tervező, modellező CAD rendszer ismerete (előny Solid Works, Solid Edge)

Előnyt jelent

  • Gépészeti alapismeretek, hasonló irányú középfokú végzettség előny
  • Félvezető tesztelési ismeretek és tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • Labor tapasztalat

Amit kínálunk

  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető Bicskei munkavégzési hely
  • Aktív betanítási folyamat, fejlődési lehetőség
  • Valós szakmai gyakorla, hosszútávú munka- és karrierlehetőség
  • Utazási költségtérítés, lojalitás bónusz
  • Felszerelt konyha, dolgozói kantin reform ételekkel
  • 2 szintes konditerem személyi edzővel, gyógytornásszal

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Vincotech egy stabil, megbízható partner a félvezető alapú teljesítmény modulok fejlesztésében és gyártásában – ipari hajtás, megújuló energia és áramellátó alkalmazásokhoz -, mércét állítva mind a standard, mind az alkalmazás-specifikus megoldások területén. A Mitsubishi Electric  Corporation önállóan működő leányvállalataként, világszerte több mint 800 munkavállalót foglalkoztatva szállít gyors, rugalmas és vevő-központú megoldásokat, szolgáltatásokat és támogatást, hogy valóra váltsa vevői ötleteit.