Gépész és Technológiai gyakornok (WHC021928) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    bicske

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

    • Teljesítmény elektronikai mechanikai és elektronikai alkatrészek, modulok előkészítése teszteléshez
    • Hiba analízis igénylése, követése (csiszolat, optikai analízis, ultrahang)
    • Termékek gyártásban és laborban való követése, mintagyártás szervezése, követése
    • Tesztek végzése, eredmények kiértékelése, ellenőrzése, adatbázisba rögzítése
    • Készülékek tervezése
    • Műszaki rajzok módosítása

Elvárások

    • Folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok
    • Anyagtechnológiai ismeretek
    • Forrasztástechnikai és Ragasztástechnikai gyakorlati ismeretek
    • Pontosság, precizitás, rugalmasság, kézügyesség
    • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
    • Microsoft Excel felhasználói ismerete
    • Tervező, modellező CAD rendszer ismerete (előny Solid Works, Solid Edge)

Amit kínálunk

    • Br.2000 Ft/óra
    • Üzemanyagtámogatás
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Szakmai gyakorlat teljesítési lehetőség

Céginformáció

Kamatoztatnád egyetemen szerzett tudásod ? ITT A HELYED !