Gépbeállító

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Jászárokszállás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Partnercégünk saját állományába várja új munkatársait!

Nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója, több mint 20 éve stabilan működik és közel 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget!

Gépbeállító

Főbb feladatok, munkák:

  • Minden alapanyag és szerszám azonosítása a beállítói tevékenység megkezdése előtt illetve munkatervek ellenőrzése megfelelőségük tekintetében
  • Gyártó eszközök beállítása, első darab vizsgálatra való termék előkészítése QM részére
  • A gyártósorok felállítása és azok eltávolítása (gyártás végeztével) az előírásoknak megfelelően
  • Összeszerelő gépek, gépgyártósorok működtetése, tisztán tartása
  • Szerszámok és termelőeszközök gondozása, karbantartása
  • Kisebb hibák elhárítása
  • Selejtkezelés
  • Gyártás minőségének figyelése, hiba esetén folyamatba beavatkozás az eszkalációs folyamat szerint
  • Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések (EDV, UDV, SPC, szúrópróba) végrehajtása, adatok regisztrálása
  • Munkafolyamatok oktatásának végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú, műszaki végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Mérőérőeszközök ismerete (Tolómérő, mélységmérő)
  • Szenzorika és pneumatika alapismeret
  • Karbantartás ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógép ismeret (Office, számítógépkezelés)

Előnyt jelent
  • Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvismeret
  • 2 év tapasztalat ipai automatizálásban
  • PLC program olvasási készség
  • Elektronikai ismeretek és alkalmazás gyakorlatban

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat, összetartó kollégák
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyössolymos, Atkár, Vámosgyörk, Detk, Halmajugra, Visonta, Abasár, Nagyfüred, Karácsond, Adács, Tarnabod, Boconád, Tarnaméra, Tarnazsadány, Zaránk, Tarnaörs, Heves, Erk, Visznek, Jászszentandrás, Jászapáti, Tarnaszentmiklós, Pély, Jászkisér, Jászberény, Boldog, Pusztamonostor, Jászfényszaru, Selyp, Zagyvaszántó, Lőrinci, Petőfibánya,

Küldje el fényképes önéletrajzát, és váljon a csapat részévé.
  • E-mail:

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó