Rosenberger Automotive Cabling Kft. logo

Gépbeállító

  • Cég neve

    Rosenberger Automotive Cabling Kft.

  • Munkavégzés helye

    5100 Jászberény, Necső telep

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Automata és félautomata összeszerelő gépek,  gyártógépek működtetése,
Munkafolyamatok betanítása,
Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések végrehajtása, adatok regisztrálása,
Gyártási előírások betartása és betartatásának felügyelete.

Elvárások

Középfokú végzettség (előny: műszaki),
Erős műszaki beállítottság,
Informatikai és műszaki rajz ismeret,
Több műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
Tiszta, kulturált munkakörnyezet,
Előrelépés és karrier lehetőségek,
Stabil és hosszú távú munka,
Ingyenes céges buszjárat számos településről.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

A német családi tulajdonban lévő Rosenberger a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója.
Ügyfeleink közé tartoznak az autóipari, a mobil és telekommunikációs, az adattechnológiai, az orvosi elektronikai, az ipari metrológiai és az elektromobilitási vállalatok.
Magyarországon immáron 20 éve stabilan működő cég , több mint 5.000 főnek biztosítunk munkalehetőséget.
Szeretnél a családias hangulatú Rosenberger Magyarország jászberényi telephelyének 1500 fős csapatába tartozni? Akkor jelentkezz hozzánk még ma!