Gépbeállító-műszerész

  • Cég neve

    Naturland Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Csillagvirág utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Gyógyszereket, egészségmegőrző készítményeket, gyógyteákat és gyógynövény alapú kozmetikumokat gyártó és forgalmazó társaságunk X. kerületi gyárába gépbeállító-műszerész munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási folyamat részfeladatainak elvégzése (gyógyszerek, étrend-kiegészítők, kozmetikumok gyártása, csomagolása gyártó-kiszerelő és csomagológépek kezelése és felügyelete)
  • A gépek folyamatos működésének figyelemmel kísérése, folyamatos termelés fenntartása,
  • A műszerészek  munkájának a támogatása
  • Az anyagfolyamatosság biztosításáról való gondoskodás, csomagolóanyag- és segédanyag előkészítése
  • A munkaterület és gépsor tisztán tartása
  • Anyagmozgatás
  • Minőségügyi- és technológiai követelmények betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább szakmunkás végzettség
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Jó állóképesség, fizikai teherbírás
  • Önálló munkavégzés;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Gyógyszergyárban szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

Dolgozz nálunk, ha számodra is fontosak a következők:
  • Válságok és járványok által nem érintett biztos, kiszámítható munkahely
  • Próbaidőre is járó béren kívüli juttatások (cafeteria)
  • Helyi üzemorvosi ellátás, egészségmegőrző készítmények kedvezményes juttatása
  • Tiszta és egészséges munkakörnyezet
  • Olyan gyógyhatású készítményeket gyárthatsz, amelyekkel könnyen tudsz azonosulni
  • Modern gyártó gépek, könnyű -közepesen nehéz fizikai munka
  • Tapasztalt vezetők, gondoskodó munkakörnyezet
  • Munkatársaink többségével közel 10 éve együtt dolgozunk

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Karbantartó

Amennyiben szívesen lenne a munkatársunk, kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével !