WEENER PLASTIC INTERNATIONAL EAST Műanyagfeldolgozó Kft. logo

Gépbeállító/műszakvezető

  • Cég neve

    WEENER PLASTIC INTERNATIONAL EAST Műanyagfeldolgozó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1225 Budapest

  • Fizetés

    Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A termelőüzem hatékony, műszakszintű irányítása
  • Műszak teljesítményének folyamatos felülvizsgálata, dolgozók motiválása
  • Minőségi probléma esetén a hibák elhárítása
  • A termelés feltételeinek ellenőrzése, gyártások elindítása, felügyelete és dokumentálása
  • Alap gépbeállítások
  • Az irányítása alatt álló dolgozók munkájának szervezése, ellenőrzése
  • Szükség esetén szerszámcserék elvégzése
  • A műszakhoz kapcsolódó dokumentáció vezetése

Elvárások

  • 2-3 év szakmai tapasztalat fröccsöntési területen, vagy hőre lágyuló műanyagok feldolgozásában
  • Teljes munkaidő és 3 műszakos munkarend vállalása
  • Kiváló problémamegoldó képesség; kommunikációs készség
  • Határozott magabiztos fellépés, önálló döntéshozatali képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Műanyag-feldolgozó végzettség
  • Erős műszaki affinitás

Amit kínálunk

  • 100%-ban bejelentett munka
  • Tiszta higiénikus munkakörnyezet (rendezett üzem, öltözők és melegvizes zuhanyzók)
  • Alap órabér + emelt műszakpótlékok + ösztönző pótlék
  • Bónusz lehetőség félévente
  • Cafeteria készpénzben
  • Szendvics-, kávé-, és vízautomata
  • Kulturált étkezőhelyiség
  • Kiszámítható jövedelem (az elérhető nettó keresetről a potenciális jelölteket telefonon tájékoztatjuk)
  • Folyamatos bérfejlesztés
  • Üzemorvos a helyszínen (recept-, beutaló íratás, jogosítvány hosszabbítás, stb)
  • Csapatépítő programok
  • Képzési lehetőségek
  • A betanulásban segítőkész kollégák
  • Munkába járási támogatás a vidéki dolgozóknak

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

"Az értékeket nem a munka, hanem az emberek nyújtják."

Munkatársat keresünk, lendületes csapatunkba, tiszta, korszerű üzemünkbe

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával, önéletrajz csatolásával  van lehetőség.

Ön a pályázati anyagának jelen hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatait a Weener Plastic Kft. a meghirdetett pozícióval kapcsolatban a toborzás időtartama alatt kezelje.