Gépbeállító-műszakvezető

  • Cég neve

    EURO-MATIC Kft.

  • Munkavégzés helye

    1224 Budapest, Máriás utca 30.

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • fúvóüzem hatékony, műszakszintű irányítása
  • műszak teljesítményének folyamatos felülvizsgálata
  • minőségi probléma esetén a hibák elhárítása
  • a termelés feltételeinek ellenőrzése, gyártások elindítása, felügyelete és dokumentálása
  • géphibák elhárítása
  • az irányítása alatt álló dolgozók munkájának szervezése, ellenőrzése, motiválása
  • színátállások elvégzése
  • automata anyagellátó rendszer felügyelete
  • szükség esetén szerszámcserék elvégzése, termelés indítása,
  • műszakhoz kapcsolódó dokumentáció vezetése

Elvárások

  • gépjavítás, hibakeresés,
  • 3 műszakos folyamatos munkarend vállalása (de-du-éj)
  • hétvégi munkavégzés vállalása beosztás szerint (kéthetente)
  • határozott, magabiztos fellépés
  • kiváló problémamegoldó képesség; kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • gépbeállítás terén szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • műanyagipari tapasztalat
  • műanyag szakipari végzettség
  • erős műszaki affinitás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 100%-ban bejelentett munka
  • Bérezés: Bruttó 600 000 -700 000 Ft beosztástól függően
  • Féléves bónusz
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat, családias környezet
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.