Gépbeállító

  • Cég neve

    Kelly Hungary

  • Munkavégzés helye

    Esztergom

  • Elvárások

    • Magyar felsőfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Amerikai tulajdonú, 50 éve piacvezető nagyvállalathoz, mely elektronikai csatlakozókat kínál leginkább az autóipar számára, új kollégákat keresünk.

Gépbeállító

FELADATOK

  • Termelés műszaki feltételeinek biztosítása, a gépek helyes működésének felügyelete
  • A gyártási folyamat elindítása, gyártandó darabok rajzi követelményeinek beállítása
  • Gyártás indításáról tájékoztatja az adott gépet kiszolgáló operátort
  • A gyártási folyamat figyelemmel kisérése
  • Gépleállások esetén a gépek újraindítása
  • Gyártási dokumentációk kitöltése, folyamatos követése.
  • Kapcsolattartás a műszakvezetővel

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki szakközépiskolai végzettség (előny technikus
  • végzettség)
  • Mechanikai vagy elektronikai jártasság
  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 1-2 éves gépbeállítói tapasztalat, de pályakezdőket is szívesen fogadunk
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Dinamikus, terhelhető, proaktív személyiség
  • 12 órás, több műszak vállalása

AMIT AJÁNLUNK

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, havi bónusz, 13. havi fizetés, SZÉP kártya juttatás, műszakpótlékok, napi egyszeri melegétkezés 250 Ft/ebéd áron
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Belső képzések
  • Támogató, nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes vállalati buszjáratok, bejárás támogatás
  • Dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben
  • Iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok, ingyenes edzőterem
  • Biztonságos munkakörnyezet, stabil és hosszú távú lehetőség egy bővülő cégnél
Munkavégzés helye: Esztergom, Tyco Electronics Hungary Kft

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.