Gépbeállító-karbantartó

  • Cég neve

    NEOPAC Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Hoffmann utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A gyártás végrehajtása a műszakvezető utasítása alapján,
  • A tubus gyártó gépek gépek átszerelése, szakmai felügyelete a gyártási program alapján,
  • A mindenkori etalonnak megfelelő minőségű gyártás magvalósítása,
  • Az általa üzemeltetett gépek rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása a szakképesítésének megfelelően.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat,
  • Nagyfokú precizitás, önállóság,
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség,
  • Folyamatos munkarend vállalása (12 órás műszakok).

Előnyt jelent

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.

Céginformáció

A Neopac Hungary Kft. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el az önéletrajzát.