Gépbeállító

  • Cég neve

    Humánia HRS Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6728 Szeged, » Szeged

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Gépbeállító

Magyarország piacvezető tejipari cégéhez keresünk hosszútávra, megbízható munkavállalókat. Ne hagyd ki ezt a lehetőséget, vállalj munkát Gépbeállító pozícióban, Szegeden!

Főbb feladatok, munkák

  • Csomagoló és töltőgépek irányítása, alapanyaggal való ellátása
  • Műszaki hibák felismerése és beazonosítása

  • Érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • Nem okoz gondot a 12 órás műszak vállalása (3 nap munka, 2 nap pihenő)
  • Van hasonló munkakörben szerzett gyári/üzemi tapasztalatod

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk:

  • Alapbér + kiemelkedő műszakpótlék
  • Próbaidő után teljesítménybónusz és cafeteria juttatás (bruttó 30.000 Ft)
  • Bejárási támogatás autóval (30Ft/km) és tömegközlekedéssel (86%) egyaránt.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

A jelentkezem gombra kattintva kérjük küldd el önéletrajzodat és hamarosan felkeresünk!