Gépbeállító (előkészítő terület)

  • Cég neve

    ''FHL BJÖRN HUNGARY'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    7090 Tamási

  • Fizetés

    Bruttó 2 100 - 2 750 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Biztosítsd a termelési programban meghatározott termékek megfelelő időben, minőségben és mennyiségben történő előállítását;
  • Szakszerűen állítsd be és üzemeltesd a termelő (csővég megmunkáló és hajlító) gépeket;
  • Korrekciózd a hajlítógép paramétereit, ha a termék nem felel meg az előírt feltételeknek;
  • Töltsd be az aktuális termék programját a cella vezérlő rendszereibe (VGP3D hajlító szoftver, ABB robot szoftver);
  • Töltsd be és szükség szerint szerint módosítsd a robotkar programot;
  • Tartsd be és tartasd be a minőségi előírásokat;
  • Irányítsd, felügyeld a területedhez tartozó dolgozók szakmai munkáját;
  • Javítsd a hibás gépeket, cseréld a meghibásodott alkatrészeket, előzd meg a hibákat;
  • Végezd el a munkautasításokban előírt szerelőtevékenységet;
  • Jelezd a gépkezelők által vagy önállóan észlelt selejtes anyagot, terméket, hibás alkatrészt, vagy ezek miatt keletkező üzemzavart a közvetlen felettes felé;
  • Törekedj a felmerülő problémák leggyorsabb és leghatékonyabb megoldására;
  • Kezeld a selejt termékeket előírás szerint.

Elvárások

  • Minimum szakirányú szakmunkás/műszaki végzettség;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés képessége;
  • Számítógép kezelésének alapfokú ismerete;
  • Három műszakos munkarend vállalása (hétköznapi munkavégzés 8 órában, szabad hétvégék, önként vállalható túlórák).

Előnyt jelent

  • VGP3D hajlító szoftver, ABB robot szoftver ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes, nem minimálbér szintű jövedelmet kínálunk (alapbér+bónusz);
  • Cafeteriát (SZÉP kártya) fizetünk már az első teljes ledolgozott hónaptól (nettó 37 500 Ft/hó);
  • Szakmai fejlődést követő bérkategória rendszerünk van;
  • Bejárási támogatást/ingyenes céges járatot biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Cégünk több mint 20 éve foglalkozik autóipari termékek előállításával. Gyártási technológiánk elsősorban a fémbázisú csövek megmunkálására specializálódott, amelyben az évek során a magas minőségű termékeink és rugalmas gyártási folyamataink révén erős és stabil autóipari beszállítóvá váltunk. Fő profilunk a motortéri csövek és bakok gyártása. Két telephelyünkön, Móron és Tamásiban, együttesen közel 500 főt foglalkoztatunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!