DS Smith Packaging Hungary Kft. logo

Gépbeállító

  • Cég neve

    DS Smith Packaging Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Füzesabony

  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Szeretnél az egyik vezető újrahasznosított csomagolást gyártó nemzetközi vállalatnál dolgozni? Szeretnél egy ütőképes csapat tagja lenni? Szeretnél megbecsülést kapni a munkádért? Ha csak igennel tudsz válaszolni, itt a helyed.

Gépbeállító

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

  • Az adott területen található gépek és berendezések hatékony üzemeltetése
  • A minőségi előírásoknak megfelelő termék gyártása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Gépbeállítói, gépkezelői gyakorlat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Lelkiismeretes, pontos, önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos szemlélet

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • Csomagoló-, vagy papíripari tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőséget kínálunk egy multinacionális, modern vállalati környezetben
  • Versenyképes havi alapbér, 40%-os műszakpótlék, havi teljesítményprémium
  • Cafetéria
  • Munkába járási támogatás, ingyenes céges buszjáratok
  • Baleset és életbiztosítás
  • Vállalati rendezvények, közös élmények
  • Az első naptól egy mentor segíti majd a betanulásod és a beilleszkedésed
  • Támogatás szakmai fejlődésedben és képességeid kiaknázásában
  • Megtanítunk, hogyan legyél egy sikeres csapat része

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Lakatos, Géplakatos