Gépbeállító

  • Cég neve

    DEKRA Arbeit Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Automata és félautomata összeszerelő gépek, gyártógépsorok működtetése
  • Gépsor beállítása, típusváltás elvégzése
  • Szerszámok és termelőeszközök gondozása, karbantartása
  • Gyártás minőségének a felügyelete, a felmerülő kisebb hibák elhárítása
  • Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések (EDV, UDV, SPC) végrehajtása, adatok regisztrálása
  • Selejtkezelés
  • Munkafolyamatok oktatásának végrehajtása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (előny: mechatronikai, műszaki vagy elektronikai terület)
  • Alapos műszaki ismeretek: gépészeti, elektronikai, automatizálás vonalon
  • Mérőérőeszközök ismerete (tolómérő, mikrométer, mélységmérő)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Szenzorika és pneumatika alapismeret
  • Elektronikai ismeretek és alkalmazás gyakorlatban
  • PLC program olvasási készség
  • Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Alapbér + juttatási csomag
  • Bejárási költségtérítés gépkocsi esetén: 30 Ft/km
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
  • Belső karriertervezés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjáratok, több szomszédos településről is (Például: Heves, Hatvan, Gyöngyös, Nagykáta, Jászalsószentgyörgy, Szentlőrinckáta, Tápiószele, Tarnaörs, Pusztamonostor, Boldog, Lőrinci, stb.)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz

Céginformáció

Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk bővülés miatt munkatársakat Gépbeállító munkakörbe Jászberénybe és Jászárokszállásra.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.