Gépbeállító

  • Cég neve

    Coloplast Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 15.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- A termelőgépek folyamatos működtetésének biztosítása, a gépek beállítása
- Termékváltási műveletek szakszerű elvégzése és dokumentálása
- Termelőgépek alkatrészeinek állapotellenőrzése, tisztítása és karbantartása

Elvárások

- Középfokú műszaki végzettség
- Számítástechnikai ismeretek
- 3 műszakos, 5+2-es munkarend vállalása
- Önálló és felelősségteljes munkavégzés
- Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

- Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Stabil és megbízható munkáltatói háttér
- Hosszú távú munkalehetőség
- Tiszta, igényes munkakörnyezet
- Közvetlen munkahelyi légkör
- Széleskörű juttatások:
  • havi bónusz
  • SZÉP-kártya
  • céges buszjáratok vagy tatabányai buszbérlet
  • rendszeres szűrővizsgálatok
  • jubileumi ajándékok
  • nagyszabású karácsonyi rendezvény és értékes karácsonyi ajándékcsomag
  • ingyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőterem
  • gyerekeknek kedvezményes nyári tábor
  • iskolakezdési támogatás
  • kedvezményes étkezés vállalati éttermünkben
  • kedvezményes mobilcsomag

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket.

Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket 2001 óta.

Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!