APTIV CONNECTION SYSTEMS HUNGARY KFT. logo

Gépbeállító

  • Cég neve

    APTIV CONNECTION SYSTEMS HUNGARY KFT.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 13.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Gépbeállító munkakörben a feladataid:
  • modern gyártóberendezések üzemeltetése és felügyelete
  • átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • részvétel a megelőző karbantartásban
  • dokumentációk vezetése

Elvárások

Jelentkezz, ha:
  • úgy érzed, hogy megvannak az alapjaid pneumatikából, elektronikából és mechanikából
  • van már műszaki tapasztalatod, vagy középfokú szakmai oktatásban vettél részt
  • szeretnél szakmailag fejlődni, modern gépekkel foglalkozni

Amit kínálunk

Amit nyújtunk:
  • BELÉPÉSi BÓNUSZ MÁR AZ ELSŐ HÓNAPBAN
  • tiszta, klimatizált munkakörnyezet
  • jó csapat, szakmai mentorok
  • továbbtanulás és új technológiák megismerésének támogatása
  • rendszeres szakmai oktatások munkaidőben
Ezen kívül:
  • azonnal saját állományba veszünk fel
  • évente nettó 336.000 Ft juttatást adunk SZÉP-kártyádra
  • jelenléti prémiumot kapsz havonta
  • ha új kollégát ajánlasz, minimum nettó 150.000 Ft-os bónusszal köszönjük meg
  • szülőként igénybe veheted az iskolakezdési támogatást, gyermeked pedig Aptivos nyári és téliszünetes táborainkban nyaralhat
  • éttermeinkben kedvezményesen vehetsz melegételt
  • több, mint 80 környékbeli településről járhatsz be ingyenes buszjáratainkkal
  • ha a cég telephelyétől 90 km-nél messzebbi állandó lakcímmel rendelkezel, albérlet támogatást igényelhetsz
  • kockázati élet-, baleset-, és betegségbiztosítással gondoskodunk rólad
  • próbaidőd lejárta után dolgozói Hűségprogramunkban számos helyi szolgáltatónál vehetsz igénybe kedvezményeket
  • támogató programunknak köszönhetően ingyenes szakértői segítséget kaphatsz jogi, magánéleti vagy pénzügyi kérdésekben
  • beléphetsz Vodafone flottánkba, és letöltheted Aptivos mobilappunkat, hogy minden hírt első kézből kapj meg

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az Aptiv tatabányai gyárába keressük gépbeállító kollégánkat, aki üzemelteti és felügyeli modern gépsorainkat; gördülékennyé teszi az átállásokat és gyártásindításokat, valamint elvégzi a szükséges gépbeállításokat és megelőző karbantartásokat. Gépbeállító kollégánk a problémafeltáró és megoldó csapatunk aktív tagja, rendszeresen részt vesz a mérnöki fejlesztésekben.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!