Generál projektvezető

  • Cég neve

    BAYER CONSTRUCT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Projektirányítási feladatok ellátása budapesti és vidéki projekteken
  • Irányítja, összehangolja, ellenőrzi a szakági építőipari tevékenységet, kijelöli a dolgozók feladatait
  • Irodai és munkaterületi kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal, kollégákkal
  • Beszámolási kötelezettség az üzletágvezető felé
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Naprakész adminisztráció

Elvárások

  • Min. 3 év releváns munkatapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség (építőmérnök)
  • E-napló gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Dinamikus, határozott személy irányítói vénával
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség szóban, írásban egyaránt

Előnyt jelent

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil, hosszútávú álláslehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség, karrierút
  • Kellemes csapat, igényes munkakörnyezet
  • Cégautó

Céginformáció

A BAYER cégcsoport magyar tulajdonban lévő vállalkozások összessége, amely komplex építőipari és ingatlanszakmai szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. A 2002-ben alakult cég alaptevékenysége eredetileg vasbeton szerkezetépítés volt, elsősorban Magyarország területén. Mára alaptevékenységünket kiegészítve generál-kivitelezéssel, fővállalkozással, építőanyag előállítással és összetett ingatlanfejlesztési feladatokkal is foglalkozunk. Székházunk Sóskúton található.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!